Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Specjalista E-commerce/ Copywriter

09-12-2015

Eobuwie

Zielona Góra

Pełny etat

eobuwie to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 20 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 300 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.


Specjalista E-commerce/ Copywriter


OBOWIĄZKI: Tworzenie i redagowanie oraz wprowadzenie treści na stronę internetową Współpraca z działem kreatywnym przy tworzeniu kreacji marketingowych Współprowadzenie blogów Tworzenie szeroko rozumianego contentu i artykułów na potrzeby samej strony jak i kampanii marketingowych Monitoring trendów rynkowych i konkurencji - poszukiwanie nowych rozwiązań Tworzenie analiz i raportów, analizowanie efektywności prowadzonych działań przy użyciu narzędzi typu Google Analytics Monitowanie kanałów Social Media i opieka nad nimi Efektywna współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:

Umiejętność pisania kreatywnego tekstów, tzw. lekkie pióro Wysokie kompetencje komunikacyjne Bardzo dobra znajomość zasad pisowni – stylistyka, interpunkcja itp.

Zainteresowania social miedia i umiejętność poruszania się po nich Dobra orientacja w trendach w Internecie Zainteresowania związane z szeroko pojętą reklamą internetową Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel Umiejętności analizy i interpretacji danych Predyspozycje do pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym Sumienność i skrupulatność

Umiejętność organizacji pracy własnej Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innego języka Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERTA:

Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny czas pracy Szkolenia z zakresu e-commerce Możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych Pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze Pakiet benefitów.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!