SZUKAJ

Młodszy Specjalista Service Desk

10-12-2015

Grupa Generali

Warszawa

Generali jest dynamicznie rozwijającą się instytucją. Swoim pracownikom oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Dbamy, by Generali nie było dla Ciebie tylko miejscem, w którym rozwiniesz swoją karierę, ale do którego codziennie będziesz przychodzić z przyjemnością.

Wychodzimy z założenia, że zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym, najlepiej współpracują i najszybciej odnajdują się ludzie o podobnych wartościach.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

telefoniczne oraz zdalne wsparcie użytkowników – pierwsza linia wsparcia technicznego
rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)
współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT

Oczekujemy

mile widziani studenci (3, 4, 5 rok studiów)
ogólnej wiedzy w obszarze informatyki: stacje robocze, systemy informatyczne, drukarki
znajomości zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi
znajomości środowiska Active Directory
dobrej znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci poznania nowych obszarów związanych z informatyką
zdolności przewidywania i analizowania problemów
nastawienia na pomoc użytkownikom
umiejętności pracy w zespole
dobrej organizacji pracy, sumienności
komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
dofinansowanie do karty MultiSport
możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT
pracę w dużej, międzynarodowej organizacji

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.