SZUKAJ

Webdeveloper

10-12-2015

Fine Performance

Łódź

esteśmy na rynku już ponad 5 lat. Rozwijamy się szybko i dynamicznie, ale również „z głową”. Pamiętamy, ze sukces to suma małych kroków powtarzanych dzień po dniu.

Nieustanny rozwój oraz chęć poszukiwania nowych rozwiązań sprawia, iż zespół Fine Performance tworzą ludzie pewni swoich kompetencji oraz pełni zaangażowania w wykonywaną pracę. Jeśli posiadasz powyższe cechy i pragniesz dołączyć do naszego zespołu - nie wahaj się i aplikuj już dziś! Jesteśmy w programie Google Rising Stars.

Agencja interaktywna Fine Performance poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: 01/12/2015

Twoje zadania:

Projektowanie stron i sklepów internetowych opartych na autorskim systemie CMS
Tworzenie i wdrażanie aplikacji dedykowanych pod autorski system CMS
Tworzenie i wdrażanie funkcjonalności do systemów analitycznych np. Google Tag Manager
Współpraca z zespołem grafików
Nasze oczekiwania:
Dobra znajomość najnowszych technologii HTML5, CSS3
Dobra znajomość PHP i MySQL
Dobra znajomość skryptowych języków programowania Javascript, jQuery, Ajax
Umiejętność projektowania i wdrażania grafiki komputerowej
Umiejętność pisania "czystego", poprawnego kodu
Znajomość tematyki UX
Znajomość tematyki wzorców RWD i stron mobilnych

Dodatkowym atutem będzie:

Własne portfolio
Praktyczna znajomość pakietów Adobe
Znajomość systemów CMS: Wordpress, Joomla
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

Zaoferujemy Ci:

Szkolenia – wewnętrzne oraz zewnętrzne
Możliwość rozwoju
Pracę w fajnym zespole pełnym pozytywnych ludzi
Dbamy o kondycje i samopoczucie, to i pakiet MultiSport

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz portfolio za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.