SZUKAJ

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

11-12-2015

WB Staffing

Warszawa

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 9624).

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy szukamy samodzielnej i dynamicznej osoby, która podejmie z nami współpracę na stanowisku:

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie Kandydatów z rynków wschodnich (Ukraina, Rosja, Białoruś) dla naszych Klientów
Budowanie bazy Kandydatów
Kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym (rozmowy telefoniczne, weryfikacja i selekcja, spotkania z kandydatami, przygotowywanie raportów)
Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z Kandydatami
Koordynacja przyjazdu osób do pracy
Bieżące monitorowanie potrzeb Klientów
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

Minimum 1-2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku (mile widziane doświadczenie w rekrutacji osób fizycznych)
Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność, kreatywność, wielozadaniowość, wysoka motywacja do pracy
Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów
Wymagana znajomość j. rosyjskiego lub j. ukraińskiego
Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Różnorodność projektów
Możliwość rozwoju
Praca w miłej atmosferze
Niezbędne narzędzia do pracy- laptop, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV opisem zakresu obowiązków na adres: APLIKUJ TERAZ. W tytule prosimy wpisać numer referencyjny RS/WB/2015.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)