SZUKAJ

Graphic Designer/Interaction Designer

11-12-2015

Rinf ICT Sp. z o.o.

Wrocław

Pełny etat

Rinf istnieje od 2003r.
Doświadczenie w branży zaczęliśmy budować w obszarze outsourcingu i rekrutacji specjalistów IT, a dziś jesteśmy postrzegani przez inne firmy jako partner o dużym potencjale budowania zespołów IT po stronie klienta oraz prowadzenia projektów informatycznych.

Obowiązki:

Dostarczenie deweloperom praktycznych rozwiązań
projektowania interfejsu użytkownika
Udział w projektach jako ekspert
użyteczności
Analiza możliwości i określanie wymagań interfejsu użytkownika
Tworzenie wzorów interakcji i specyfikacji
Tworzenie prototypów interfejsów użytkownika

Wymagania:

Doświadczenie jako członek zespołu
projektowego, uczestniczący w pełnym cyklu rozwoju produktu do udanych stron internetowych
Biegła znajomość technologii Web (HTML /CSS, itp.)
Wykształcenie wyższe w zakresie
grafiki, wzornictwa przemysłowego
Biegłość w zakresie odpowiednich narzędzi projektowania interakcji
Umiejętności analityczne,
komunikacyjne, interpersonalne
Zdolność do samodzielnej pracy, jak
również w zespołach
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracę w ciekawych projektach z
użyciem nowoczesnych technologii
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV (preferowane w języku angielskim) oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „RINF” Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu w ramach stworzonej przez nią bazy /baz/ danych osób o określonych specjalnościach /umiejętnościach/ i do przekazywania tych danych podmiotom poszukującym osób do pracy /w tym podmiotom zagranicznym/.”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.