SZUKAJ

MASTER DATA SPECIALIST

11-12-2015

CPL JOBS Sp. z o.o.

Katowice

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Do aplikowania zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem (w obszarze zarządzania danymi – logistyka, produkcja, dział jakości, obsługa klienta) jak i kandydatów rozpoczynających profesjonalną karierę, posiadających umiejętność analitycznego myślenia i z płynną znajomością języka angielskiego.

Obowiązki:

Dostarczanie wysokiej jakości danych, spełniających wymagania klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy, z uwzględnieniem standardów biznesowych
Zapewnienie dostarczenia danych na czas w celu wspierania procesów biznesowych
Przeprowadzanie procesu modyfikacji danych
Monitorowanie jakości i spójności danych
Wspieranie innych zespołów w codziennych obowiązkach
Zapewnienie wsparcia dla całej organizacji
Odpowiedzialność za proces zarządzania danymi

Wymagania:

Płynna znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe (licencjat)
Możliwość rozpoczęcia pracy w ciagu 2 tygodni
Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze Logistyki, Produkcji, Działu Jakości lub pokrewnych – stanowiska specjalistyczne/seniorskie
Mile widziane również osoby bez doświadczenia – stanowiska juniorskie
Znajomość MS Office (głównie Excel)
Znajomość SAP będzie atutem
Umiejętności komunikacyjne, rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji

Oferujemy:

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Szeroki pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport
Szeroki pakiet szkoleń
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju w strukturze firmy
Ciekawą i stabilną pracę na pełen etat

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.