Młodszy Specjalista w Dziale Księgowości (bez doświadczenia!) (k/m)

11-12-2015

CPL JOBS Sp. z o.o.

Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Poszukujemy kandydatów z płynną znajomością jednego z języków:

niemieckiego/francuskiego/hebrajskiego/duńskiego/szwedzkiego/portugalskiego/hiszpańskiego/włoskiego/węgierskiego/bułgarskiego/rumuńskiego/czeskiego/słowackiego/łotewskiego/litewskiego. Ponadto kandydaci muszą w stopniu komunikatywnym znać język angielski oraz posiadać umiejętność korzystania z MS Office.

Obowiązki:

Przetwarzanie danych finansowych
Przygotowywanie sprawozdań finansowych
Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania
Wspieranie innych zespołów
Doświadczenie nie jest wymagane – firma oferuje szkolenia!

Oferujemy:

Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie i bogaty pakiet szkoleń
Nowoczesne biura w centrum miasta
Dodatkowe benefity (karta sportowa, ubezpieczenie, opieka zdrowotna, itp.)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV w języku angielskim oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.