SZUKAJ

Specjalista ds. e-commerce i marketingu internetowego

09-02-2016

Fotoforma Bogusław Drwięga

Białystok

Salon fotograficzny Fotoforma w Białymstoku poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:

- Planowanie i wdrażanie działań marketingowych w Internecie z zakresu SEM/SEO wykorzystując dostępne narzędzia,
- Planowanie, organizacja i realizacja kampanii marketingowych,
- Znajomość platform do zarządzania stronami internetowymi (CMS),
- Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy,
- Stałe monitorowanie oraz analiza aktualnych trendów rynkowych i konsumenckich w branży fotograficznej,
- Tworzenie oraz wprowadzanie na rynek akcji promocyjnych,
- Współpraca z działem graficznym,
- Wspieranie działu sprzedaży,
- Tworzenie raportów z realizowanych działań i monitorowanie efektów,
- Nadzór nad kanałami Social Media ( facebook, Twitter, Instagram),
- Obsługa wysyłki newsletterów,

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. średnie,
- Doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Kreatywność, zdolności analityczne, innowacyjność, komunikatywność,
- Samodzielność w realizacji projektów marketingowych,
- Umiejętność analitycznego myślenia,
- Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych,

Mile widziane:

-Znajomość branży fotograficznej,
-Znajomość marketingowych systemów e-mail np. Freshmail

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Pozytywną atmosferę w pracy i otwartość na nowe pomysły,

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z załączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zmianami)" na adres e-mail: praca@fotoforma.pl