SZUKAJ

UX/UI DESIGNER (GRAFIC DESIGNER)

26-01-2018

EMPIK Spółka Akcyjna

Warszawa

Pełny etat

GRAPHIC DESIGNER

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie internetowych makiet i prototypów serwisów;
  • Opracowywanie materiałów do badań z użytkownikami oraz udział w nich;
  • Prowadzenie i uczestniczenie w spotkaniach projektowych (pozyskiwanie informacji/wytycznych, prowadzenie warsztatów);
  • Uczestniczenie w procesie wdrażania przygotowanych rozwiązań.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego;
  • Doświadczenia w projektowaniu interfejsu użytkownika stron i aplikacji;
  • Doświadczenia w definiowaniu ścieżek użytkownika;
  • Umiejętności łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi;
  • Dbałości o szczegóły w trakcie projektowania;
  • Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów;
  • Wiedzy na temat projektowania dla różnych platform, przeglądarek i rozdzielczości;
  • Dobrej znajomości programów: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Axure RP, Sketch.

Mile widziane:

  • Portfolio
  • Doświadczenie w obsłudze oprogramowania Jira;
  • Znajomość HTML i CSS.

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Wysokie standardy pracy i możliwość angażowania się w wiele inicjatyw;
  • Pakiet dodatków pozapłacowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjną lokalizację – Centrum Warszawy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EMPIK S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.