SZUKAJ

Senior PHP Developer

26-01-2018

home.pl

Szczecin

Pełny etat

Opis stanowiska Twoja praca na co dzień:

Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie i rozwój aplikacji na nowo tworzonej platformie home.pl w zespole złożonym z frontend / backend developerów, testerów, UX/UI.

Wymagania NASZE OCZEKIWANIA:
  • 6+ lat doświadczenia w tworzenia oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość PHP (Symfony 3)
  • Dobra znajomość REST API

DODATKOWE ATUTY:
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość HTML/CSS + Bootstrap
  • Doświadczenie w DevOps
  • Doświadczenie w tworzeniu środowiska CI

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę na etat lub działalność
  • Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 + VAT
  • Opieka medyczna, dopłata do wakacji i karta multisport
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia, wyjazdy na konferencje, hackathony