SZUKAJ

Project Manager

22-01-2018

KALEMO

Bydgoszcz

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, które potrafią zarządzać przedsięwzięciem angażującym wiele osób i skutecznie osiągać cele realizacji projektu. Oferujemy pracę przy budowie oprogramowania biznesowego głównie w obszarach ERP oraz eCommerce.

ZADANIA:
prowadzenie projektów budowy oprogramowania na potrzeby wewnętrzne i klientówkoordynowanie procesu przygotowania dokumentacji projektowej na etapie przedprojektowymraportownie postepów w realizacji prac projektowychmerytoryczne wsparcie procesu ofertowania projektów developerskich

OCZEKIWANIA:
doświadczenie w prowadzeniu projektów developerskichznajomość zasad zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowaniaumiejętność analizy i zrozumienia potrzeb klientasamodzielność i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadańzdolności organizacyjne oraz przywódczekomunikatywność oraz wysoka kultura osobistaznajomość języka angielskiego lub niemieckiegoumiejętność pracy pod presją czasu

OFERTA:
umowa o pracę na pełny etatdofinansowanie ubezpieczenia grupowegokorzystne i stabilne wynagrodzenieudział w innowacyjnych projektach informatycznychperspektywa awansu w ramach struktur projektowychrodzinna i otwarta atmosfera pracyw każdym tygodniu słodka niespodzianka w kuchnikreatywny odpoczynek z dużym ekranem, Sony PS3 i innymi pomysłami