SZUKAJ

Frontend Developer

26-01-2018

Inspire Labs Group

Warszawa

Zakres zadań:

  • przygotowywanie layoutów na podstawie dostarczonych plików PSD
  • wdrażanie pociętych layoutów do systemu CMS lub frameworka
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość HTML/HTML5,
  • bardzo dobra znajomość CSS/CSS3,
  • umiejętność przygotowywania layoutów responsywnych,
  • przynajmniej podstawowa znajomość jQuery/Javascript,
  • podstawowa znajomość Adobe Photoshop,
  • umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem.
Mile widziane:
  • umiejętność pracy z SVN/git,
  • bardzo dobra znajomość jQuery, jQuery UI,
  • znajomość frameworków frontendowych, np. Bootstrap,
  • znajomość SASS,
  • znajomość PHP.
Oferujemy:
  • warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczeń,
  • rozliczenia na umowę o dzieło lub fakturę,
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać:
  • sumienności i terminowości,
  • samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • zaangażowania w powierzone projekty.
Standardowe CV nie jest wymagane; możesz wysłać link do swojego profilu Goldenline lub LinkedIn.
Koniecznie prześlij linki do przykładowych projektów i kodu (jako załącznik lub link do githuba). Zgłoszenia bez przykładowego kodu nie będą brane pod uwagę.