SZUKAJ

Senior Frontend Developer

26-01-2018

Connectis

Warszawa

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie od podstaw wysokiej jakości aplikacji webowej
  • Rozwój aplikacji w środowisku green-fieldowym przy wykorzystaniu m.in. JavaScript ES2016/ESNext  oraz React
  •  Projektowanie i wdrażanie architektury front-end
  WYMAGANE:
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie na stanowisku Frontendowym
  • JavaScript, HTML5, CSS3
  • React JS / Redux
  • TDD (Test Driven Development)

Oferujemy:

  • Dużą swobodę działania oraz znaczący wpływ na kierunek rozwoju projektu
  • Ciekawą tematykę projektu o międzynarodowym zasięgu
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
W aplikacji prosimy dopisać numer ref NR REF.: 6911/MD