SZUKAJ

Junior Backend Developer

22-01-2018

AGENCJA REKLAMOWA ART GROUP SP Z O O

Gliwice

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku polegać będzie na:

- budowie i rozwoju aplikacji webowych,

- rozwoju systemu CMS oraz platform e-commerce,

- współudziale w planowaniu harmonogramów,

- uczestnictwie w projektowaniu dokumentacji technicznej,

- współpracy z zespołem programistów odpowiedzialnym za funkcjonowanie środowiska deweloperskiego oraz produkcyjnego

Kwalifikacje i umiejętności:

- wymagamy umiejętności - nie musisz mieć doświadczenia komercyjnego

- PHP z frameworkiem Symfony 3

- Javascript (jQuery),

- znajomość MySQL oraz relacyjnych baz danych,

- znajomość systemu kontroli wersji GIT

- podstawy znajomości systemu Linux,

- wysokie umiejętności analitycznego myślenia i pracy w zespole,

- sumienność i dokładność,

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji,

- poczucie humoru i pozytywna energia

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Znajomość HTML5,

- Znajomość PHP7,

- Testowanie w PHPUnit,

- Docrtine ORM,

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- praca na miejscu w biurze w Gliwicach,

- umowa o pracę lub inna wybrana forma współpracy,

- elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania),

- wynagrodzenie i awanse dostosowane do kompetencji oraz stanowiska Junior, Senior, Team Leader,

- praca w interdyscyplinarnym i kompetentnym zespole,

- udział w szkoleniach oraz konferencjach dedykowanych branży IT,

- możliwość rozwoju kompetencji przy realizacji projektów dla znanych marek,

- komfortowane warunki pracy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 2 800,00zł - 3 500,00zł /miesiąc