SZUKAJ

ARCHICAD Content Developer

27-01-2018

BIMobject Poland sp. z o.o.

Gliwice

Pełny etat

BIMobject Poland sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko

do pracy w biurze w Gliwicach. Zatrudniając się w naszej firmie będziesz miał możliwość dołączenia do międzynarodowego zespołu rozwijającego technologię BIM w oparciu o nowoczesne narzędzia modelowania komputerowego. BIMobject® to światowy lider w zakresie dostarczania obiektów BIM na potrzeby branży budowlanej, konstrukcyjnej i architektonicznej.

Główne obowiązki:

  • tworzenie parametrycznych bibliotek BIM w oprogramowaniu ARCHICAD,
  • opracowywanie koncepcji projektu, weryfikacja modeli, informacji oraz materiałów referencyjnych dostarczanych przez kooperantów,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego przy realizacji bieżących projektów,
  • wsparcie techniczne kooperantów w zakresie opracowywanych rozwiązań.

Oczekujemy:

  • biegłej umiejętności wytwarzania bibliotek BIM w oprogramowaniu ARCHICAD,
  • zdolności w opracowywaniu koncepcji i wdrażaniu nowych rozwiązań programistycznych na potrzeby sektora budowlanego,
  • znajomości technologii BIM oraz rozwiązań użytkowanych w branży,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę w międzynarodowym zespole projektowym.

Mile widziana:

  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem do modelowania przestrzennego – preferowany AutoCad oraz Rhinoceros.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • motywacyjny system wynagrodzeń - adekwatnie do doświadczenia zawodowego oraz posiadanych kompetencji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji (centrum).

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

„Administratorem danych jest BIMobject Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 24A. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”