ga('create', 'UA-49505243-1'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview'); var _gaq = _gaq || []; var pluginUrl = '//www.google-analytics.com/plugins/ga/inpage_linkid.js'; _gaq.push(['_require', 'inpage_linkid', pluginUrl]); _gaq.push(['_setAccount', 'UA-49505243-1']); _gaq.push(['_trackPageview']);
SZUKAJ

PHP Developer

26-01-2018

InSee Sp. z o.o.

Warszawa

Istniejemy na rynku od 8 lat. 70% naszego zespołu to programiści –
wiemy czego oczekują od wymarzonej pracy. Na co dzień dbamy o to, żeby stworzyć im przyjazne, rozwojowe i poukładane środowisko pracy.
Podobno nieźle nam to wychodzi.

Miejsce pracy: Warszawa lub Lublin

Dla tych, którzy szukają:
  • Miejsca, w którym dużo się dzieje i naprawdę można się rozwijać (nie tylko technicznie)
  • Zespołu, w którym jest się od kogo uczyć
  • Poukładanych procesów wytwarzania oprogramowania i kontroli jego jakości
  • pracy przy złożonych, międzynarodowych projektach (rozwijamy autorską platformę będącą połączeniem
    e-commerce, grywalizacji, programu lojalnościowego, partnerskiego i sieci społecznościowej – pobierz schemat ) zamiast ciągłego grzebania w lokalnych nudnych aplikacjach i cms-ach, które nie stanowią już wyzwania
  • Swobodnej atmosfery pracy zamiast sztywnych zasad korporacyjnych – na luzie, bez napinania się, ale odpowiedzialnie i z głową – pracujemy w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem

Jak pracujemy?
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Taneczna 78 lub Lublin, ul. Boczna Siewnej 3
  • Typ pracy: Aktywny rozwój naszego autorskiego oprogramowania iStruct, praca przy polskich i zagranicznych wdrożeniach
  • Rodzaj zadań: Nowe funkcjonalności, prace wdrożeniowe, modyfikacje, integracje z oprogramowaniem zewnętrznym
  • Liczba osób w firmie: 21
  • Wynagrodzenie: Zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Code review: Tak
  • Refactoring: Tak
  • Praca zespołowa: Tak
  • System kontroli wersji: GIT
  • Zarządzanie zadaniami: teamwork.com
  • Helpdesk: zendesk.com
  • Środowisko pracy: OS X
  • Narzędzia developerskie: PhpStorm, Gitlab, Vagrant, Sequel Pro
  • Tryb prowadzenia projektów: Agile, Waterfall
  • Komunikator: Slack
  • Używane technologie: PHP, MySQL, Zend Framework, JavaScript, jQuery, HTML5, CSS, Twig, Composer
  • A ponadto: Twitter Bootstrap, Sass, PHPSpec, Behat, Bower, Debian, Apache, Nginx, Memcached, Amazon EC2, Docker

Wymagane umiejętności: PHP 5
MYSQL 5
GIT

Fajnie jeśli znasz też XML i WebServices (SOAP), jQuery, Doctrine, Zend Framework, Zend Framework 2, system szablonów Twig i system zarządzania pakietami Composer.

Ale spokojnie... w razie czego podszkolisz się na miejscu!

Widzimy Cię w naszym zespole, jeśli jesteś:
  • Odpowiedzialny za efekty
  • Zaangażowany
  • Nastawiony na rozwój
  • Szczery i otwarty
  • Komunikatywny

Co oferujemy w zamian?

Bonusy doceniamy inicjatywę
i rozwój

Swobodna atmosfera bez napinania się

Złożone projekty duże i międzynarodowe

Firmowy MacBook wydajne narzędzia pracy

Opieka Medicover najbliższa placówka tuż
za rogiem

PlayStation Fifa, Mortal i inne

Piłkarzyki profesjonalny stół i turnieje

Piłka nożna wspólne środowe wypady

Zgrany zespół pełne zrozumienie
i wsparcie

Poukładane procesy przyjemne wytwarzanie kodu

Integracja wyjścia i wyjazdy
z osobami towarzyszącymi

Edukacja szkolenia (w tym PHPCon) i firmowa biblioteka

Zainteresowany?
CV prosimy przesyłać przez stronę  kliknij w poniższy przycisk

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę:

Clause - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją, w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w InSee Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do InSee Sp. z o.o.