SZUKAJ

Młodszy Specjalista ds. finansów

26-01-2018

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków

W SALESmanago tworzymy jeden z najbardziej innowacyjnych na świecie systemów klasy marketing automation. Nasi klienci osiągają znakomite wyniki sprzedażowe przez wdrażanie automatycznej, personalizowanej komunikacji we wszystkich kanałach marketingowych. Ponad 10 000 klientów w 40 krajach, w tym giganci tacy jak Amrest, Orange, WWF, Yves Rocher, Timberland, Aviva, ToysR US.

Dołącz do SALESmanago - firmy pełnej młodych, utalentowanych ludzi tworzących wspólnie jeden z najszybciej rozwijających się start-upów technologicznych na świecie. Cenimy sobie swobodę w pracy, dlatego u nas nie obowiązują żadne dress code’y! Stronimy od bycia sztywnym korpo - atmosfera jest dla nas kluczowa. Unikamy malkontentów - pracujemy z osobami takimi, którym się chce. Tylko zgrana ekipa pozwala nam tak szybko rosnąć i podbijać kolejne rynki na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie operacyjne i administracyjne działu
  • współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy
  • przygotowywanie i weryfikacja danych
  • prowadzenie rozliczeń umów z Partnerami firm
  • tworzenie zestawień umów oraz analiza zapisów umownych z Partnerami
  • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Przełożonego

Kwalifikacje i umiejętności:

Musisz posiadać:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość programów pakietu Ms Office (w szczególności Ms Excel)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • zdolności komunikacyjne na wysokim poziomie

Dużym atutem będą:

  • proaktywność w działaniu,
  • znajomość zasad z zakresu rachunkowości finansowej oraz zarządczej

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

  • świetną atmosferę w pracy – nie jesteśmy sztywnym korpo!
  • możliwość dołączenia do młodego zespołu pełnego zaangażowanych ludzi
  • możliwość szybkiego zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • możliwość nabycia cennych umiejętności

Dodatkowo możesz liczyć na:

  • wspólne wypady integracyjne (na koszt firmy!)
  • HAPPY HOURS, czyli darmowe piwa w piątki w naszej firmowej knajpie
  • planujesz ślub, powiększa Ci się rodzina lub organizujesz parapetówkę? Chętnie dofinansujemy ważne dla Ciebie wydarzenia życiowe!
  • dofinansowanie do Karty MULTISPORT

wtorkowe wspólne śniadania w firmowej knajpce

  • zdobyłeś tytuł zawodowy i chcesz to uczcić? W tym również pomożemy Ci finansowo!
  • vouchery na lunch w naszym lokalu
  • codziennie wspólne posiłki na koszt firmy
  • bilety do kina i teatru
  • współfinansowanie kursów językowych
  • chcesz wykonać profilaktyczne badania krwi? Dostaniesz od nas zwrot kosztów!

Rodzaj pracy: Pełny etat