SZUKAJ

Specjalista ds. sprzedaży

26-01-2018

Dawtona Sp. z o.o.

Błonie

Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie
Nr ref.: 2/01/2018 specjalista ds. sprzedaży

Zadania:
  • Codzienny kontakt z Klientem w formie mailowej oraz telefonicznej,
  • Obsługa dokumentacji przed i posprzedażowej,
  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz,
  • Tworzenie kalkulacji i rozliczanie rabatów,
  • Wsparcie w zakresie tworzenia kart produktów,
  • Kontakt ze wszystkimi działami firmy (magazyn, marketing, zakupy, kierownicy regionalni oraz przedstawiciele handlowi).
Wymagania:
  • 2 letnie oświadczenie w sprzedaży (branża FMCG będzie atutem) na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby Klienta,
  • Komunikatywność, operatywność, skrupulatność,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole sprzedaży,
  • Narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie
aplikacji za pomocą przycisku:

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.