SZUKAJ

Doradca ds. nieruchomości

26-01-2018

Diamentowe Nieruchomości

Gdynia

W związku z dynamicznym rozwojem firma Diamentowe Nieruchomości poszukuje nowych

Doradców ds. nieruchomości

Dołącz do Zespołu Diamentowych Nieruchomości jeśli:
- posiadasz wysoką kulturę osobistą,
- można na Tobie polegać,
- lubisz pracować z ludźmi,
- doceniasz pracę w zespole, gdyż razem można więcej osiągnąć,
- szukasz ciekawej pracy, a nowe wyzwania napędzają Cię do rozwoju,
- chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie,
- jesteś komunikatywny i potrafisz pomagać – wysoka orientacja na potrzeby klienta,
- posiadasz umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,
- masz doświadczenie w branży nieruchomości lub jesteś nią zainteresowany,
- jesteś samodzielny, wszechstronny, dobrze zorganizowany i punktualny,
- posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Opis stanowiska:
- obsługa klienta wg najwyższych standardów, a w tym klienta premium,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- współpraca z partnerami biznesowymi,
- przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/ najmu,
- sporządzanie i marketing ofert,
- prezentacja nieruchomości,
- zawieranie umów pośrednictwa,
- kompletowanie niezbędnych dokumentów do zawarcia transakcji,
- obsługa posprzedażowa.

Oferujemy:
- prace w zespole, któremu zależy na Twoim sukcesie,
- miłą, dynamiczną atmosferę w pracy,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę z ofertami o dużym portfelu inwestycyjnym,
- szkolenie wprowadzające,
- pracę na nowoczesnym systemie,
- pracę z klientem premium,
- telefon i komputer służbowy,
- kameralne miejsce pracy (biuro) w prestiżowej lokalizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego

W treści maila prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Diamentowe Nieruchomości Agnieszka Olszewska z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Diamentowe Nieruchomości Agnieszka Olszewska moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.