SZUKAJ

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

26-01-2018

Dawtona

Błonie

Miejsce pracy: Błonie lub Lipno (do wyboru)
Nr ref.: 01/11/2015

Zadania:

  • Zarządzanie produkcją spożywczą
  • Organizacja pracy podległego zespołu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sektorze produkcji żywności (mile widziane przetwórstwo owoców i warzyw)
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub w technologii żywienia
  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku
  • Możliwość zakwaterowania

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).