Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Menedżer marketingu i PR

26-01-2018

AIC recruitment

Wrocław

Pełny etat

Wymagania dla stanowiska Do swojej siedziby w okolicach Wrocławia firma zatrudni doświadczoną/-ego 

Menedżera ds. marketingu 
i PR . 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marketingowej, budżet marketingowy, badania rynkowe, działania PR, realizację projektów BTL i ATL oraz wsparcie sprzedaży. Menedżer będzie odpowiadał za komunikację oraz kształtowanie odpowiedniego wizerunku firmy. 

Kompetencje kandydata Firma poszukuje osoby o wykształceniu wyższym kierunkowym (najlepiej o specjalności zarządzanie i marketing). Niezbędne jest minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej . Konieczne są kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne oraz zdolności analityczne kandydata/-tki. Wymogiem jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i piśmie. 

Firma oferuje doskonałe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy. Odpowiedni/-a kandydat/-ka otrzyma niepowtarzalną okazję rozwoju zawodowego oraz tworzenia strategii nowoczesnego przedsiębiorstwa. 

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o załączenie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego. Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami wg kryteriów określonych w ogłoszeniu. Przyjmowanie aplikacji trwa do 24 lutego 2018 r.

Do dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., Dziennik Ustaw z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zmianami).

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!