SZUKAJ

UI/UX Designer

27-01-2018

XKOM

Kraków

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należeć będzie:
  • Rozwój aplikacji mobilnej x-kom na systemy iOS i Android
  • Rozwój strony www.x-kom.pl
  • Projektowanie Landing Page'ów oraz mniejszych serwisów
  • Łączenie w spójny produkt wymagań biznesu i użytkowników
  • Dostarczenie użytecznego produktu spełniającego wymagania biznesowe
  • Prowadzenie badań użyteczności oraz analiza ich wyników

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (UX Designer, UI Designer, Web Designer, Graphic Designer, Interaction Designer, Information Architecture Designer, itd.)
  • Praktyczna znajomość narzędzi do tworzenia makiet i prototypów
  • Umiejętność korzystania z wzorców projektów (np. Material Design, Human Interface Guidelines)
  • Znajomość trendów UX/UI
  • Mile widziana praktyczna znajomość narzędzi do projektowania UI
  • Nastawienie na Customer Experience
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność przekazywania argumentów dla swoich pomysłów

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub B2B, w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania swoich umiejętności
  • Zespół kreatywnych miłośników najnowszych technologii
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres l w tytule wpisując "UX Designer".