SZUKAJ

Web Developer (Drupal) Specialist

28-01-2018

Cyfrowa Foto Sp. z o.o.

Polska

Cyfrowafoto.com to jedna z trzech największych drukarni cyfrowych w Europie. Swój model biznesowy opieramy o nowoczesne rozwiązania e-commerce, docierając kanałami B2B i B2C do fotografów krajowych i zagranicznych.

Twórcami sukcesu jaki osiągnęliśmy do tej pory są Ludzie. Zatrudniamy specjalistów, najlepszych ekspertów z obszaru IT, marketingu internetowego, technologii druku cyfrowego, zarządzania produkcją. Jesteśmy również otwarci na ludzi młodych, ambitnych i mających podstawy teoretyczne do realizacji celów zawodowych.

Jeśli chcesz razem z nami budować przyszłość naszych marek globalnych, zapraszamy do składania aplikacji.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, wdrażanie i rozwijanie systemów e-commerce w modelach B2C, B2B - oparte o CMS Drupal i platformę eCommerce Magento;
  • tworzenie profesjonalnych platform sprzedażowych (www) obsługujących klientów z całego świata;
  • udział w ambitnych projektach o zasięgu międzynarodowym;
  • ciągłe rozszerzanie i doskonalenie platformy e-commerce o nowe moduły;
  • współpraca z WEB Project Manager, Grafikiem, UX Designer.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • znajmość/doświadczenie CMS Drupal;
  • znajomość Javascript, Ajax, jQuery;
  • znajmość HTML, CSS, Twitter Bootstrap;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole (GIT);
  • umiejętność pracy pod presja czasu i organizacji własnego czasu pracy;
  • chęc do nauki i rozwijania umiejętności;
  • znaomość języka angielskiego i polsiego na poziomie komunikatywnym;
  • mile widziana znajomość PHP5 (OOP), MySQL, Framework Zend.

Oferujemy:

  • praca stacjonarna, pełen etat Zaczernie k. Rzeszowa;
  • pracę w kilkunastoosobowym, doświadczonym zespole Webowców i Programistów;
  • elastyczne godziny pracy;
  • gwarancję ciągłego rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach IT;
  • udział w bardzo ambitnych i nowatorskich projektach IT o zasięgu międzynarodowym;
  • udział w projektach, które tworzymy dla siebie i dla naszych klientów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wiedzy;
  • możliwość realizacji autorskich pomysłów;
  • możliwość dołączenia do programu MultiSport i ubezpieczeń grupowych;
  • możliwość udziału w szkoleniach językowych;
  • możliwość z korzystania z programu szkoleń rozwojowych;
  • dofinansowania do obiadów.