SZUKAJ

REDAKTORAPROWADZĄCY

07-07-2014

Quixi Media Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Wydawca popularno-naukowych publikacji prezentujących polską historię gospodarczą, zatrudni:

REDAKTORA PROWADZĄCEGO

Opis stanowiska:

tworzenie planu wydawniczego,
pozyskiwanie treści autorskich (tekstów, zdjęć, archiwaliów) i zarządzanie zespołem współpracowników zewnętrznych,
samodzielne redagowanie tekstów,
współpraca z autorami, muzeami, archiwami, fotografikami, studiem graficznym, drukarnią,
nadzorowanie procesu wydawniczego.

Wymagania:

doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim,
komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
bardzo duża samodzielność,
gotowość do podróży służbowych,
znajomość programów biurowych i obsługi komputera,
swobodne poruszanie się w Internecie,
doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

umowę o pracę lub współpracy – w zależności od preferencji Kandydata,
elastyczny czas pracy i swobodna atmosfera panująca w zespole,
możliwość realizacji własnych pomysłów.

Sposób aplikowania:

CV wraz z aktualnym zdjęciem prosimy przesłać wyłącznie po przez wcisniecie ,,APLIKUJ TERAZ"