SZUKAJ

WYKŁADOWCĘ NA KURSACH SPAWANIA

11-07-2014

CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ CARGO SP. Z O.O.

Kielce

Freelancer

Firma szkoleniowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku, w związku z realizacją projektu unijnego, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

WYKŁADOWCA NA KURSACH SPAWANIA

woj. śląskie- Jaworzno

OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć teoretycznych na kursach spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG i TIG.
WYMAGANIA:

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu spawania
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu spawania
Tytuł inżyniera lub technika spawalnictwa lub ukończony kurs Europejskiego/Międzynarodowego Instruktora Spawalniczego (EWP/IWP)
Mile widziane uprawnienia pedagogiczne.
OFERUJEMY:

- pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju zawodowego

- niezbędne narzędzia pracy

- dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku

Sposób zgłoszenia ofert:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego po przez wcisniecie APLIKUJ TERAZ z dopiskiem w tytule maila: „Wykładowca Spawania”.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.