SZUKAJ

INSTRUKTORA NA KURSACH HDS

11-07-2014

CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ CARGO SP. Z O.O.

Polska

Freelancer

Firma szkoleniowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku, w związku z realizacją projektów unijnych, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

INSTRUKTOR NA KURSACH HDS

MIEJSCE PRACY:

- woj. zachodniopomorskie
- woj. kujawsko-pomorskie
- woj. wielkopolskie
- woj. świętokrzyskie
- woj. łódzkie
- woj. śląskie
- woj. podkarpackie

OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć praktycznych na kursach HDS
WYMAGANIA:

niezbędna wiedza z dziedzin objętych szkoleniem (HDS) oraz w zakresie BHP
aktualne zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi urządzeń odpowiadających zakresowi szkolenia
5-letnia praktyka zawodowa przy obsłudze urządzeń technicznych
OFERUJEMY:

pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego
dostęp do najnowocześniejszych narzędzi pracy
dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku
wsparcie organizacyjne przy realizacji szkoleń
Sposób zgłoszenia ofert:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego po przez wcisniecie APLIKUJ TERAZ z dopiskiem w tytule maila: „Instruktor HDS- (województwo)”.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.