SZUKAJ

Junior WebDesigner / Junior Graphic Designer

23-07-2014

PROFITROOM

Poznań

PROFITROOM jest polską firmą odnoszącą sukcesy na świecie i obsługującą już ponad 1200 hoteli. Firma dostarcza najpopularniejsze w Polsce systemy rezerwacji, projektuje strony www hoteli oraz świadczy usługi reklamowe w tym pozycjonowanie i kampanie PPC. Profitroom jest Certyfikowanym Partnerem Google oraz TripAdvisor.

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Opis stanowiska:

Poszukujemy młodych, utalentowanych grafików, którzy pod czujnym okiem bardziej doświadczonych kolegów, chcą rozwijać umiejętności projektowania na potrzeby sieci WEB.

Wymagania:

Co najmniej podstawowa umiejętność projektowania grafiki do sieci WEB
Portfolio zrealizowanych projektów (najlepiej w postaci linku / adresu WWW)
Umiejętność posługiwania się narzędziami Adobe (PS / FW)
Mile widziana podstawowa znajomość HTML / CSS
Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność – praca w biurze (Poznań) od 8:00 do 16:00
Oferujemy:

Pracę na pełen etat w ustabilizowanej i rozwijającej się firmie
Umowa o pracę i system premiowy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum Poznania
Udział w interesujących projektach dla polskich i zagranicznych klientów
Kurs języka angielskiego
Dopłaty do kart MultiSport
Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
Możliwość awansu i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833) ”.