SZUKAJ

Pracownik biurowy- researcher Internetu

24-07-2014

Doradca unii

Wrocław

Centrum Doradztwa Europejskiego z biurem we Wrocławiu poszukuje kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisko

NASZE OCZEKIWANIA :

- Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym biegła obsługa pakietu MS Office
( Word, Excel, PowerPoint) oraz swobodne poruszanie się w Internecie i wyszukiwanie informacji

- Samodzielność w działaniu

- Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

- Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność prowadzenia rozmów z telefonicznych

- Umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych.

ZADANIA :

- Zbieranie informacji, przygotowywanie analiz i zestawień, przygotowywanie prezentacji, raportów oraz innych niezbędnych dokumentów

- Badanie rynków zagranicznych i tworzenie strategii eksportu przedsiębiorstw w oparciu o przeszukiwanie baz danych

- Sporządzanie analiz rynkowych i badań marketingowych

- Prace biurowe i organizacyjne, bieżące prowadzenie administracji

- Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnianie właściwego przepływu informacji

- Pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów

OFERUJEMY :

- Pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju

- Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego – szkolenia

- Udział w realizacji ciekawych projektów

- Zapewniamy odpowiednie narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji ( CV wraz ze zdjęciem oraz danymi kontaktowymi ) po przez wciśnięcie APLIKUJ TERAZ

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Aplikacje powinny być: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.07 o ochronie danych osobowych , DzU nr 133, poz. 883”