SZUKAJ

Rysownik/Ilustrator

24-07-2014

ameet

Białystok

W związku z dynamicznym rozwojem Wydawnictwo Ameet Sp. z o.o.
specjalizujące się w licencyjnych publikacjach dla dzieci zatrudni pracownika na stanowisko:

Rysownik/Ilustrator Star Wars

Poszukujemy osoby zafascynowanej światem Gwiezdnych Wojen

Wymagania:
umiejętność rysowania w stylach komiksowym lub malarskim,
doświadczenie w projektowaniu graficznym poparte portfolio,
swobodne posługiwanie się programami graficznymi pakietu Adobe,
twórcze i terminowe podejście do powierzonych zadań,
mile widziana umiejętność posługiwania się tabletem.

Obowiązki:
tworzenie ilustracji i kompozycji graficznych,
projektowanie okładek i opracowanie graficzne książek.

Oferujemy:
doskonałą atmosferę w kreatywnym i doświadczonym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie portfolio wraz z CV po przez wciśnięcie APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w temacie maila.
Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych prac.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)