Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

USABILITY ENGINEER

24-07-2014

Hays

Katowice

Pełny etat

W imieniu naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT w Katowicach, poszukujemy osób na stanowisko

Usability Engineer.

Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w tworzeniu oraz projektowaniu nowych rozwiązań webowych, aplikacji i raportów. Ponad to zakres odpowiedzialności obejmuje przygotowywanie prototypów interfejsu stron oraz ewaluacje użyteczności funkcjonalnej interfejsów. Osoba na danym stanowisku będzie ściśle współpracować z wewnętrznymi klientami oraz programistami.

Od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Idealny Kandydat to osoba komunikatywna potrafiąca działać w zespole, która doskonale rozumie zasady projektowania i pryncypiów użyteczności, odznacza się znajomością zagadnień z zakresu optymalizacji stron, narzędzi do projektowania graficznego (Adobe Photoshop, Ilustrator itp.) oraz podstawami tworzenia stron (HTML, CSS, Javascript). Preferowani kandydaci powinni również posiadać dobrą znajomość języka angielskiego oraz wykształcenie wyższe.

Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowej firmie, którą cechuje dynamika i profesjonalizm, pakiet dodatkowych benefitów oraz możliwości rozwoju.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą wciśniecia przycisku ,APLIKUJ TERAZ"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!