SZUKAJ

Konsultant Business Intelligence

25-07-2014

Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem, poszukujemy osoby na stanowisko:

nr ref.: 4715/BI

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne
dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
znajomość hurtowni danych, narzędzi raportujących (BI)
doświadczenie zawodowe w zakresie pracy z relacyjnymi bazami danych lub hurtowniami danych (minimum 1 rok)
umiejętność pracy samodzielnej (organizowania swojego czasu pracy) oraz zespołowej
komunikatywność, otwartość
dokładność i terminowość
umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio
znajomość technologii .NET będzie dodatkowym atutem
podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP, CRM, BPM, WorkFlow
znajomość systemów kontroli źródeł oraz kontroli błędów

Obowiązki:

osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie oraz implementację rozwiązań Business Intelligence

Oferujemy:

szerokie możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego
realizację ciekawych projektów
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
miłą atmosferę

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoje CV w raz z listem motywacyjnym po przez wciśnięcie APLIKUJ TERAZ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Zacharzewska, Flis, Pięta AG "TEST" HR spółka jawna (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków).
I agree to the processing of my personal data to the extent necessary for the on-going and future recruitment processes conducted by Zacharzewska, Flis, Pięta AG "TEST" HR spółka jawna (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków).

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie: Zacharzewska, Flis, Pięta AG "TEST" HR spółka jawna (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzania procesów rekrutacyjnych i nie będą udostępniane innym odbiorcom bez Pani/Pana zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jednocześnie ze względu na przepisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i Kodeksu Pracy prosimy o nieumieszczanie w dokumentach aplikacyjnych danych nieadekwatnych do przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

Pursuant to Art. 24.1 of the Polish Act on Personal Data Protection of August 29th 1997 (Dz.U. of 2002, No. 101, item 926 as amended), we inform that your personal data will be administrated by: Zacharzewska, Flis, Pięta AG "TEST" HR spółka jawna (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Your personal data will be processed in order to conduct recruitment processes and will not be available for other entities without your prior consent. You are free to access and edit your personal data. Providing your personal data is voluntary.

In view of the provisions of the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 and the Polish Labour Code, please do not include in your application documents information irrelevant to the recruitment processes.