SZUKAJ

Specjalista ds. SEO

10-08-2014

allegro

Poznań

Jesteśmy liderem branży e-commerce w Polsce. Nasze flagowe serwisy to allegro.pl, ceneo.pl, otoMoto.pl, olx.pl, ale tworzymy i rozwijamy również szereg innych projektów, bez których miliony Polaków nie wyobrażają sobie dziś życia.

Jeśli optymalizacja stron to dla Ciebie bułka z masłem, wykresy w Google Analytics przyprawiają Cię o szybsze bicie serca, a Panda i Pingwin nie kojarzą Ci się wyłącznie z wizytą w ZOO – szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu SEO i rozwijaj swoją e-marketingową pasję.

Zadania:
realizacja strategii SEO serwisów Grupy Allegro
przygotowanie i nadzór nad wdrożeniami wytycznych SEO w polskich oraz zagranicznych serwisach Grupy Allegro
badanie skuteczności prowadzonych działań SEO
analiza ruchu w serwisach Grupy Allegro
monitorowanie działań konkurencji i dokonywanie bieżących analiz rynku

Wymagania:
doświadczenie w pozycjonowaniu i optymalizacji dużych serwisów e-commerce
specjalistyczna wiedza w zakresie SEO oraz znajomość najnowszych trendów SEO
znajomość polskiego i zagranicznego rynku e-commerce
dobra znajomość Google Analytics
znajomość HTML oraz technik budowania stron internetowych
dobra znajomość procesów związanych z linkbuilding%27iem
znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
komunikatywność, umiejętność współpracy, elastyczność
dobra znajomość pakietu MS-Office (Word, Excel)

Mile widziane:
doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów zagranicznych
doświadczenie z Content Marketingiem
znajomość lokalnych wyszukiwarek zagranicznych (np. Yandex, Seznam)

Oferujemy:
pracę w firmie będącej liderem kategorii o ugruntowanej pozycji na rynku
umowę o pracę wraz z bogatym pakietem socjalnym
doskonałą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.