SZUKAJ

Grafik - Web Designer

11-08-2014

BossByte

Lublin

Lubelska firma informatyczna BossByte wykonuje usługi w zakresie dedykowanego oprogramowania, projektowania aplikacji, portali internetowych oraz aplikacji mobilnych. Nasze projekty charakteryzują się wysokim naciskiem na jakość i użyteczność przy równoczesnym wykorzystanie najnowszych technologii.

BossByte wykorzystuje najnowsze trendy i możliwości techniczne, stawiamy na rozwój pracowników, zachęcamy do ciągłego zwiększania kwalifikacji oraz jesteśmy otwarci na propozycje innowacji w procesach biznesowych firmy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie interfejsów aplikacji i portali internetowych w Adobe PS6 oraz kodowanie ich do HTML/CSS z wykorzystaniem technik Responsive Web Design.

Wymagania:

znajomość oprogramowania Adobe PS
projekty graficzne możliwe do udokumentowania (portfolio)
doświadczenie w projektowaniu layoutów stron internetowych
bardzo dobra znajomość html5/css3
Mile widziane:

znajomość zasad Responsive Web Design
znajomość języka Javascript
znajomość sass/compass
doświadczenie w projektowanie interfejsów aplikacji internetowych i mobilnych
znajomość oprogramowania Corel Draw
Oferujemy:

pracę na pełny etat w naszym biurze w Lublinie
do dyspozycji pracownika najnowsze urządzenia mobilne
laptop służbowy
umowę o pracę lub kontrakt
świetną atmosferę pracy i elastyczne podejście do godzin pracy
możliwość rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, mile widziany będzie również list motywacyjny po przez wciśnięcie APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BossByte z siedzibą w Lublinie."