SZUKAJ

Dyrektor Departamentu IT

12-08-2014

Michael Page

Warszawa

Naszym klientem jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych instytucji finansowych na rynku. Obecnie w związku z rozszerzeniem regionu poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Dyrektora Departamentu Informatyki

Opis stanowiska / Job description:

- Wytyczanie celów i określanie strategii działu IT,
- Gromadzenie wymagań wewnętrznych klientów,
- Zarządzanie systemami informatycznymi firmy, w tym infrastrukturą IT, aplikacjami, jakością,
- Zarządzanie procesami IT,
- Ocena i analiza istniejących i przyszłych potrzeb firmy,
- Nadzór nad zarządzaniem umowami serwisowymi oraz licencjami,
- Planowanie, kontrolowanie i realizacja budżetu IT.

Kogo szukamy / Profile description:

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
- Min 5 letnie doświadczenie w kierowaniu działem informatyki w dużej organizacji,
- Doświadczenie w zarządzaniu licznymi zespołami,
- Znajomość rozwiązań z sektora finansowego,
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwoju oprogramowania,
- Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów IT,
- Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych,
- Znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt po przez przesłanie CV i dodanie numeru referencyjnego WIAS14401 7068962 wciskając APLIKUJ TERAZ.