SZUKAJ

Magazynier

12-08-2014

PEKAES

Śrem

PEKAES – silna i nowoczesna polska firma TSL, spełniająca międzynarodowe standardy
rynkowe i oferująca pełen zakres produktów logistyczno-transportowych,
w związku z dynamicznym rozwojem, oferuje pracę na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Śrem, Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)
Nr ref.: PM/KON/KS

Poszukujemy osób do stałej pracy na okres 1 miesięca w Śremie.
Docelowym miejscem pracy będzie miejscowość KONINKO.

Główne obowiązki:

Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe.
Bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek.
Kontrola kompletności i poprawności dokumentacji przewozowej.
Obsługa terminalowa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy.
Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych.
Realizacja innych zadań postawionych przez przełożonego.

Oczekiwania:

Min. pół roku doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera.
Uprawnienia i umiejętność kierowania wózkiem widłowym.
Znajomość procesów magazynowych.
Rzetelność, uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Min. wykształcenie zawodowe

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz pracę w dynamicznej organizacji branży TSL, dającej możliwość realizacji ambicji zawodowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.