SZUKAJ

SPECJALISTA DS. TELESPRZEDAŻY

12-08-2014

PEKAES

Błonie

PEKAES – silna i nowoczesna polska firma TSL, spełniająca międzynarodowe standardy
rynkowe i oferująca pełen zakres produktów logistyczno-transportowych,
w związku z dynamicznym rozwojem, oferuje pracę na stanowisku:

Nr ref: STS/BLN

Główne obowiązki:

Aktywne wyszukiwanie oraz pozyskiwanie Klientów w szczególności w produktach transportowych
Telefoniczna sprzedaż usług oferowanych przez Firmę
Realizacja założonych planów sprzedaży danego produktu
Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów
Tworzenie bazy danych Klientów
Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami
Analiza rynku i konkurencji

Oczekiwania:

Doświadczenie w sprzedaży usług ze szczególnym naciskiem na telesprzedaż
Znajomość technik sprzedaży
Wiedza z zakresu rynku i usług transportowych będzie dodatkowym atutem
Zorientowanie na cel i doskonałe zdolności organizacyjne
Wysokie umiejętności komunikacyjne
Umiejętność nawiązywania profesjonalnych kontaktów biznesowych
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w dynamicznym zespole
Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
Dodatkowe benefity w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.