SZUKAJ

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

12-08-2014

PEKAES

Łódź

PEKAES – silna i nowoczesna polska firma TSL, spełniająca międzynarodowe standardy
rynkowe i oferująca pełen zakres produktów logistyczno-transportowych,
w związku z dynamicznym rozwojem, oferuje pracę na stanowisku:

Nr ref: SS/ŁDZ/KS

Główne obowiązki:

Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem
Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez PEKAES, a w szczególności: usług transportu krajowego i międzynarodowego zarówno drobnicowego jak i całopojazdowego
Utrzymanie profesjonalnych relacji z obecnymi Klientami
Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów
Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów
Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży

Oczekiwania:

Doświadczenie na samodzielnym stanowisku sprzedażowych w branży logistycznej
Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych
Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
Zorientowanie na osiąganie celów
Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
Umiejętność pracy w warunkach presji czasu
Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości
Prawo jazdy kategorii B
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności znajomość MS Excel)

Oferujemy:

Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w dynamicznym zespole
Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
Prywatną opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.