SZUKAJ

Webmaster - Grafik komputerowy

12-08-2014

Aquafilter Inc.

Łódź

Międzynarodowa firma, Aquafilter Inc., (www.aquafilter.com ) z siedzibą w Łodzi, zajmująca się sprzedażą instalacji wodnych a także filtrów domowych, urządzeń przemysłowych do oczyszczania wody, poszukuje:

Webmaster - Grafik komputerowy w dziale marketingu

Podstawowe obowiązki:

Prowadzenie stron www
Wsparcie i przygotowywanie narzędzi marketingowych dla działu sprzedaży
Sporządzanie projektów materiałów promocyjnych i reklamowych firmy ( foldery reklamowe, firmowe prezentacje multimedialne, itp.)
Projektowanie opakowań, etykiet produkcyjnych oraz instrukcji użytkowania
Przygotowywanie materiałów graficznych do druku
Współudział w organizacji targów krajowych i zagranicznych

Oczekiwane kompetencje:

praktyczne doświadczenie w przygotowaniu grafiki wielkoformatowej do druku
znajomości programów graficznych CorelDRAW, Adobe Photoshop, INdesign, Illustrator, Flash MX
Dobra znajomość programowania w : HTML, CSS, XML, ActionScript ( Flash ), PHP, MySQL, JavaScript – warunek konieczny
szeroko rozumiana kreatywność i własna inicjatywa
dyspozycyjność
umiejętność wykonywania obowiązków pod presją czasu
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Interesującą i pełną wyzwań zawodowych pracę
Wysokie międzynarodowe standardy pracy
Warunki zatrudnienia adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.
Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach
i realizowanych projektach

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku: ,,APLIKUJ TERAZ"

Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883