SZUKAJ

Graphic Designer / Web Designer

13-08-2014

Ceneo

Wrocław

Ceneo jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych.
Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Graphic designer / Web designer

Zadania:

opracowywanie koncepcji wizualnej i funkcjonalnej na podstawie określonej specyfikacji
rozbudowa serwisów internetowych firmy oraz tworzenie nowych z wykorzystaniem technologii webowych
udział w bieżących zadaniach projektowych
ścisła współpraca z działem rozwoju
tworzenie projektów graficznych na potrzeby: stron WWW i aplikacji mobilnych
projektowanie elementów interfejsu użytkownika

Wymagania:

znajomość HTML, CSS
biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator)
znajomość bieżących trendów w projektowaniu
znajomości standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio
pasja związana z projektowaniem graficznym

Dodatkowymi atutami będą:

praktyczna znajomość preprocessorów CSS
doświadczenie w przygotowywaniu mailingów
znajomość JavaScript, AJAX, jQuery
znajomość platformy ASP.NET
znajomość zasad SEO

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
rzeczywisty wpływ na efekty pracy zespołu i wdrażane rozwiązania
możliwość udziału w ciekawych projektach
pracę w pełnym wymiarze godzin w młodym i dynamicznych zespole
świetną atmosferę
atrakcyjne wynagrodzenie
bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + numer referencyjny Green Tower (APO_WRO_3611) po przez wciśnięcie APLIKUJ TERAZ.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.