SZUKAJ

Stażysta/ka w dziale kadr

26-01-2018

PARETTi

Opole

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje aktualnie dla swojej siedziby w Opolu osoby do pracy na stanowisku:

Stażysta/ka w dziale HR

Obowiązki:

Wsparcie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla (weryfikacja i selekcja aplikacji, publikacja ogłoszeń, itd.)
Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
Kontakt z Kandydatami na wszystkich etapach procesu rekrutacji
Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów
Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
Współpraca z różnymi instytucjami: Urzędami Pracy, Biurami Karier, portalami ogłoszeniowymi
Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów (psychologia, socjologia lub zarządzenie zasobami ludzkimi)
Zainteresowanie tematyką HR, w szczególności rekrutacją i selekcją pracowników
Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacji
Dobra znajomość j. niemieckiego
Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjny system wynagrodzenia
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Możliwości rozwoju zawodowego

CV i list motywacyjny proszę przesłać za pomocą aplikuj teraz.

Prosimy dodać Nr referencyjny: SHR/OP/2014

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.