SZUKAJ

JUNIOR PRODUCT MANAGER

12-09-2014

Aflofarm

Pabianice

Produkujemy ponad 20 reklam telewizyjnych i przeszło 80 spotów radiowych rocznie. Nasze reklamy widział i słyszał niemal każdy. Tworzymy je sami, od początku do końca, od strategii komunikacyjnej marki, poprzez wybór mediów, przygotowanie kreacji oraz nadzór nad procesem produkcji, aż po emisję.

Aflofarm to polska firma farmaceutyczna zajmująca 1. pozycję w segmencie leków bez recepty. W trosce o Pacjentów już od 25 lat wdraża najbardziej innowacyjne produkty na rynku. Aflofarm jest również największym reklamodawcą w branży posiadającym w aktywnej promocji ponad 80 produktów.

Jeżeli masz świeże pomysły, lubisz projektować i potrafisz zaskakiwać dając z siebie 110% - mamy dla Ciebie ofertę.

W związku z dużą ilością nowych projektów realizowanych w dziale marketingu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowiska:

ZADANIA:

wspomaganie Brand Managera w realizacji bieżących zadań,
współudział w opracowywaniu oraz skutecznym wdrożeniu strategii rozwoju produktów,
udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu kampanii ATL oraz BTL,
monitorowanie informacji z rynku, ich analiza i wnioskowanie wskazujące na nowe rozwiązania,
współtworzenie komunikacji do konsumenta oraz lekarzy i farmaceutów,
prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży.

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, socjologia, zarządzanie),
doświadczenie w obszarze marketingu będzie dodatkowym atutem,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
samodzielność w prowadzeniu projektów,
kreatywność, pomysłowość i umiejętności analityczne,
dobra organizacja i silne zaangażowanie w pracę.

OFERUJEMY:

zatrudnienie na umowę o pracę,
możliwość współtworzenia całościowej strategii marek,
satysfakcję zawodową współtworzenia sukcesu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z numerem referencyjnym JPM/08/2014 wciskając ,,aplikuj teraz".

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AFLOFARM FP Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach, ul. Partyzancka 133/151."

AFLOFARM zapewnia wysokie standardy pracy, rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy oraz nowoczesne narzędzia, niezbędne w pracy marketingowca: dane telemetryczne AGB, wyniki badań TGI SMG/KRC, informacje z Expert Monitora, dane sprzedażowe IMS, itp. Posiadamy własne sale fokusowe, gdzie przeprowadzamy badania jakościowe, aby jak najlepiej poznać potrzeby finalnych konsumentów i właściwie dostosowywać nasze produkty do wymogów rynku.

Gwarantujemy przyjazną, zespołową atmosferę i możliwość szkoleń (np. budowanie marki, psychologia Klienta, poszukiwanie insightów, zarządzanie zespołem, NLP), a także szansę na udział w ciekawych, twórczych warsztatach i inspirujących wyjazdach integracyjnych.