SZUKAJ

Ankieter telefoniczny

12-09-2014

Jobhouse

Sopot

Pół etatu

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ANKIETER TELEFONICZNY!! MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA W EWALUACJI !!

Wymagania:
-wysoka motywacja do pracy
-duże chęci i zaangażowanie w powierzone obowiązki
-komunikatywność
-mile widziani studenci

Obowiązki:
-przeprowadzanie ankiet przez telefon
-zapoznanie się z treścią ankiet
-nawiązywanie uprzejmego kontaktu z ankietowanym

Oferujemy:
-pracę idealna dla studenta
-pracę zmianową (8-12, 12-16, 16-20)
-ciekawą pracę w stabilnej firmie
-miła atmosfera w pracy
-system prowizyjny za bardzo dobre wyniki
-możliwość zdobycia doświadczenia w ewaluacji

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko z podaniem nr ref.ANK/TEL/SOP po przez wciśnięcie aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".