Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Konsultant ds. Rekrutacji

14-09-2014

NBC

Warszawa

Pełny etat

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT. Aktualnie do Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. Rekrutacji


Obowiązki
Głównym obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie poszukiwanie, selekcja oraz rekrutacja specjalistów IT na potrzeby projektów informatycznych prowadzonych przez NBC u naszych klientów

Wymagania
Jeżeli posiadasz doświadczenia w rekrutacji i selekcji kadr w branży IT,
Jesteś osobą niebojącą się wyzwań,
Masz uśmiech od ucha do ucha i optymistyczną osobowość,
Rozmowy oraz spotkania z kandydatami to dla Ciebie istna przyjemność, a praca przy realizacji projektów rekrutacyjnych z branży IT stanowi dla Ciebie interesujące wyzwanie, to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
Atrakcyjny model wynagrodzeń: wysoką płacę zasadniczą plus premię, będąca wielokrotnością wynagrodzenia podstawowego
Komfortowe warunki pracy i atrakcyjny pakiet szkoleń
Dużo wyzwań, możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych


Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku ,,Aplikuj Teraz" wraz z Nr ref.:
KR/WAW/0914/TG


NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Konsultant ds. Rekrutacji."

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!