SZUKAJ

Manager do działu obsługi klienta

16-09-2014

Pndfutura

Wrocław

Jesteśmy agencją brandingową o ugruntowanej pozycji w dziedzinie twórczego podejścia do rozwoju marek.

Działamy od 1991 r., czyli od przeszło 20 lat. Przez ten czas gromadziliśmy wiedzę i doświadczenia, wynikające z setek zrealizowanych projektów i olbrzymiej pasji, którą zawsze był dla nas branding.Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu.
Wiedza z zakresu marketingu i reklamy.
Bardzo dobra komunikatywność w połączeniu z miłą aparycją.
Biegła znajomość pakietu Microsoft Office.
Samodzielność i skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy.
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
Biegła znajomość języka angielskiego.
Prawo jazdy.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie zleceń z zakresu brandingu.
Przygotowywanie ofert cenowych dla klientów Agencji.
Bieżący kontakt z klientami Agencji.
Weryfikacja procesu projektowego pod względem zgodności z przyjętymi założeniami.
Przygotowywanie oferty i jej prezentacja przed klientem Agencji.
Zlecanie i kontrola prac podwykonawcom.

Osoby zainteresowane uprzejmie proszę o przesłanie CV za pomocą aplikuj teraz.

Z góry dziękujemy za złożone aplikacje, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."ostatnio edytowane: 2014-07-07 10:09:37