Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Handlowiec / Account Executive

18-09-2014

Interia

Warszawa

Pełny etat

Account Executive


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż reklamy w portalu INTERIA.PL, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.

Szukamy osoby, która:

posiada doświadczenie w sprzedaży, poświadczone wynikami zna modele sprzedaży w Internecie, w tym modele efektywnościowe posiada zdolności negocjacyjne i handlowe ma wysoko rozwinięte umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji postrzega Internet jako medium reklamowe potrafi tworzyć prezentacje handlowe posiada minimum średnie wykształcenie


Dodatkowe atuty:

znajomość rynku reklamy w tym Agencji i Domów Mediowych


Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu medialnego BAUER pracę w młodym, przyjaznym i profesjonalnym zespole motywacyjny system wynagrodzeń atrakcyjne warunki pracy

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z numerem referencyjnym 184 wciskając APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!