Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Specjalista ds. Sprzedaży - Account Executive

18-09-2014

Interia

Gdańsk

Pełny etat

Specjalista ds. Sprzedaży - Account Executive


Grupa INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl jest wiodącym podmiotem na polskim rynku reklamy, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne.

Jeśli :

chcesz i lubisz sprzedawaćposiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży w obszarze B2Bwspółpracowałeś z klientami o zasięgu ogólnopolskim i lokalnymumiesz nawiązywać skuteczne kontakty biznesowe i budować długofalowe relacje z klientamiodnajdujesz się w pracy z celami sprzedażowymi i zarobkami proporcjonalnymi do osiąganych wynikówcenisz sobie swobodę i samodzielność w codziennej pracycechuje Cię pomysłowość i konsekwencja w działaniuinteresujesz się internetem jako medium reklamowymmotywuje Cię praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynkuważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w pracy i wsparcie przełożonego
Zapraszamy Cię do nas!

Naszym pracownikom oferujemy:

pracę w młodym, przyjaznym i profesjonalnym zespole ze świetną atmosferąpracę w dynamicznie rozwijającej się firmieudział w tworzeniu nowych rozwiązań reklamowych w polskim interneciewsparcie merytoryczne i warsztatowe w bieżącej pracyatrakcyjne warunki pracy


Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z numerem referencyjnym 038 wciskając APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!