Dodaj Ogłoszenie
SZUKAJ

Praktykant w serwisie Maxmodels.pl

27-01-2018

Interia

Kraków

Pełny etat

Praktykant w serwisie Maxmodels.pl


Oferujemy możliwość odbycia praktyk studenckich w jednym z największych w Polsce serwisów o tematyce modellingowej - Maxmodels.pl

Szukamy bystrych, komunikatywnych osób, z przyzwoitą znajomością języka angielskiego i umiejętnością sprawnego poruszania się w zasobach Internetu, które chcą dołączyć do zespołu i wspierać rozwój tych projektów.
Jednym z zadań praktykanta będzie wyszukiwanie i redagowanie nowości dotyczących świata mody, pomoc w testowaniu produktu, animacja społeczności, badanie konkurencji oraz wsparcie w moderacji treści serwisu.

Status studenta / absolwenta wymagany.

Praktyki odbywają się w siedzibie Interia.pl w Krakowie.
Oczywiście oferujemy pełne wsparcie i chętnie nauczymy Was wszystkiego, co niezbędne do realizacji zadań, a także gwarantujemy:

praktykę w przyjaznym, młodym i profesjonalnym zespole dostosowanie czasu praktyk do Twoich możliwości możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego możliwość rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany już teraz wyślij do nas swoją aplikację !

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z numerem referencyjnym P-36 wciskając Aplikuj Teraz.Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:
"Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w Grupie INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883. Przyjąłem/jełam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do Grupy INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k."

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.


Aplikuj bezpośrednio poprzez formularz

Prześlij CV
Załaduj Portfolio
Inne pliki
Maks. 40 MB. Zalecane formaty: PDF, RTF, DOC, ODT.
APLIKUJ TERAZ
« Wróć do kategorii
Czy to ogłoszenie jest fałszywe? Raportuj!