SZUKAJ

Doradca ds. Nieruchomości

19-09-2014

KT HOME

Gdańsk

Freelancer

Stworzyliśmy KT Home, bo wiemy, że oczekujesz czegoś więcej, niż zwykłe pośrednictwo na rynku nieruchomości. Przez lata pomagaliśmy znaleźć wymarzone lokum Kupującym, a Właścicielom sprzedać nieruchomość jak najszybciej. Wiemy, że zwykła prezentacja oferty to za mało. Potrzeba czegoś więcej. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę i fachowe wsparcie na każdym kroku realizowanej transakcji.

Osobiście oglądamy każdą oferowaną nieruchomość, sprawdzamy jej kondycję oraz analizujemy dokumentację. Dla nas to jednak za mało. W KT Home łączymy profesjonalne doradztwo w obrocie nieruchomościami z poszukiwaniem najdogodniejszych instrumentów finansowania transakcji. Codziennie współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi, poszukując najkorzystniejszych rozwiązań oraz wspierając naszych klientów w procesie kredytowym.

To wszystko w cenie prowizji płaconej zawsze przez sprzedającego. Wierzymy, że najlepsze są proste zasady i przejrzyste reguły.

Wynagrodzenie:
od 1300 do 10000 zł (brutto)

Wymagania:

Czego oczekujemy:

Wymagane doświadczenie w branży
Pozytywnego nastawienia do życia, entuzjazmu i ambicji w pracy,
Umiejętności organizacji własnej pracy i samodzielności
Profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej
Komunikatywności, wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych

Obowiązki:

Pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
Kompleksowa obsługa klientów: kontakt telefoniczny oraz osobisty z Klientem, prezentacja nieruchomości, budowanie długotrwałych relacji.
Weryfikacja dokumentacji prawnej nieruchomości.
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

Elastyczny system wynagrodzeń, dostosowany do Twoich oczekiwań: podstawa 1000 zł i prowizja 35%, lub sama prowizja do 55%, dodatkowo wynagrodzenie w wysokości 0,4% wartości kredytów zrealizowanych przez poleconych klientów
Wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy
Wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole doświadczonych pracowników
Komfortowe i nowoczesne warunki pracy. Biuro w ścisłym Centrum Wrzeszcza
Narzędzia do pracy: nowoczesny smartphone z rozmowami no limit, internet bezprzewodowy laptop, aparat fotograficzny, miejsce do pracy z pełnym wyposażeniem, w nowoczesnym i eleganckim biurze
Dogodne i elastyczne godziny pracy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.