SZUKAJ

Grafik introligator

30-04-2014

Drukarnia i Studio Graficzne Omnidium

Ruda Śląska

Pełny etat

Obowiązki:
- przygotowanie gotowych projektów do druku;
- nadzór nad drukiem;
- kontrola jakości druku;
- obsługa maszyn introligatorskich (oferujemy oczywiście szkolejnie);
- projektowanie materiałów reklamowych, nanoszenie poprawek przesłanych przez

Klienta, stały kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem.

Wymagania:
- przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- umiejętność tworzenia użytkowej grafiki reklamowej (ulotki, katalogi, wizytówki itp.);
- doskonała znajomość Corel Draw (na tym programie będzie pracować przyjęta osoba);
- zmysł estetyczny;
- dokładność (bez niej ani rusz!);
- wysoka kultura osobista i komunikatywność (wymagane do kontaktu z działem marketingu Klienta zlecającego wykonanie druku);
- obycie z urządzeniami poligraficznymi - zapewniamy szkolenie na wszystkich stojących u nas maszynach, ale od kandydata oczekujemy zmysłu technicznego, bo bez niego żadne szkolenie nie da pożądanego skutku;
- umiejętność projektowania stron internetowych z CMS'em będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:
- pracę od 8.00 do 16.00 (możliwe drobne zmiany godzin pracy z uwagi na ewentualne połączenia komunikacyjne);
- umowę o pracę na czas nieokreślony (po jednomiesięcznym okresie próbnym);
- ubezpieczenie grupowe;
- pracę w młodym, zgranym zespole;
- stały rozwój zawodowy (nowe urządzenia, nowe technologie, nowe programy);
- miła atmosfera.

Wynagrodzenie na jednomiesięcznym okresie próbnym: 1700 zł netto (na rękę).

Po okresie próbnym warunki ustalane będą w oparciu o zdobyte umiejętnośći i zaangażowanie.
CV oraz portfolio

Minimalne wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące