SZUKAJ

Specjalista ds. sprzedaży (sektor HR)

20-09-2014

Online Technologies HR

Szczecin

Online Technologies HR jest spółką technologiczną z branży IT, specjalizującą się w dostarczaniu nowoczenych i kompleksowych rozwiązań dla działów personalnych/HR, agencji zatrudnienia i rekruterów.

Kluczowym produktem firmy jest przyjazny i wygodny w obsłudze system do multipostingu ogłoszeń rekrutacyjnych na płatne i darmowe media internerowe oraz rekrutacji online. HRlink.pl na za zadanie realne wsparcie działów HR na każdym etapie realizacji projektów rekrutacyjnych oraz ograniczenie czasu i kosztów rekrutacji.

W związku z rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

Umowę o pracę
Pracę w dynamicznej firmie, gdzie cenimy lojalność, pasję i zaangażowanie
Transparentne, partnerskie zasady współpracy
Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy, z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Zadania:

Pozyskiwanie nowych Klientów
Realizacja założonych celów biznesowych
Analizowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo biznesowe w zakresie powierzonych usług
Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi Klientami
Zarządzanie procesem sprzedaży w oparciu o system CRM
Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
Bieżące raportowanie o wynikach działań sprzedażowych

Wymagania:

Min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do Klienta B2B (sektor HR)
Doświadczenie w sprzedaży narzędzi wspierających rekrutację i selekcję będzie istotnym atutem
Znajomość specyfiki procesów rekrutacji i selekcji oraz branży HR. Doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie istotnym atutem
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z Klientem
Umiejętność analizy potrzeb Klientów i opracowywania na jej podstawie ofert handlowych
Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
Prawo jazdy kategorii B
Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
Wysoka motywacja i samodyscyplina pracy
Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie analizy danych
Kreatywność, inicjatywa, determinacja i samodzielność

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)